Skip to Content

« بازگشت

امضاء تفاهم نامه پارک علم و فناوری یزد و Uni Trans Tech (مرکز انتقال تکنولوژی دانشگاه UPM مالزی)

تفاهم نامه همکاری میان پارک علم و فناوری یزد و مرکز انتقال تکنولوژی دانشگاه UPM با حضورافخم، سفیر ایران در مالزی، محمد صالح، مشاور وزیر آموزش عالی مالزی و سمسیلا رئیس پارک فناوری دانشگاه UPM در محل سفارت ایران در مالزی به امضاء طرفین رسید.

به گزارش روابط عمومی پارک علم و فناوری یزد، بر اساس این تفاهم نامه Uni Trans Tech متعهد به همکاری در زمینه کمک به فروش محصولات شرکت های فناور ایرانی در مالزی، تسهیل در حضور شرکت های فناور طرفین در نمایشگاه های تخصصی دو کشور، تسهیل در حضور دانش آموزان طرفین در مسابقات ملی ابتکارات و نوآوری دانش آموزی ایران و مسابقات اختراعات مالزی شد.

در جلسه ای که در حاشیه امضای این تفاهم نامه برگزار شد، احمدرضا فقیه خراسانی، معاون فناوری و نوآوری پارک علم و فناوری یزد ضمن تاکید بر اهمیت اقتصاد دانش بنیان و حمایت دولت از شرکت های فناور و گسترش بازارهای بین المللی محصولات آن ها، به تشریح فعالیت ها و عملکرد این پارک پرداخت.

در ادامه نیز سفیر ایران در مالزی طی سخنانی با اشاره به رشد سریع علم و فناوری در جهان بر اهمیت ارتباط علمی کشورها با در نظر گرفتن پتانسیل ها و سطح علمی دو طرف تاکید نمود. وی ضمن قدردانی از دست اندرکاران برگزاری مسابقات ابتکارات و نوآوری دانش آموزی، آمادگی سفارت ایران در برگزاری هرچه بهتر این مسابقات را اعلام نمود.

 
 


مرکز نوآوری پارک علم وفناوری یزد به منظور ارائه خدمات بهتر به  نوآوران، مراکز نوآوری  تخصصی  ایجاد نموده است، درهمین راستا نوآوران لازم است به منظور ارائه طرح و یا کسب اطلاعات از حمایتهای تخصصی در رشته مورد نظرخود به  سایت تخصصی این مراکز مراجعه نمایند.